Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.
Shenzhen Realeader Industrial Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.

Çin Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Seri üretime başlamadan önce bir ebike prototipi için iki kablo seti sipariş ettik. Tüm süreç ve üründen çok memnunuz. Ebike'nin prototipi için iki pimli su geçirmez tellere ihtiyacımız vardı. Çok yüksek koruma standartlarına sahip sağlam kablolara ihtiyaç duyduğumuz sürece M8 kabloları kullanmaya karar verdik.

—— Jim Boulders

Ürün tam olarak tanımlandığı gibidir. Kablolar çok iyi bir izolasyona sahiptir ve yine de kolayca bükülebilirler. Gerçekten iyi çiftleşirler ve aşırı güç kullanmadan açılabilirler. Bu duygu çok güzel.

—— Veli-Matti Soini

İyi tedarikçi. Onlarla çalışmak kolaydır. Çok profesyonel.

—— Francisco J Garcia

Yüksek kaliteli ürünler; zamanında üretim ve hızlı sevkiyat.

—— Fabio Sfriso

iyi kalite

—— Anton Strashinskiy

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.

Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : Rüya
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 6,000,000-7,000,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 50% - 60%
Dış ticaret satışlarına ve satış sonrası konulara odaklanan Shenzhen Realeader Industrial Co, Ltd, Shenzhen Dream-Start Electronics Co., Ltd. şirketinin tamamen sahip olduğu bir şirkettir. Yüksek teknoloji ürünü özel işletmeler olan Shenzhen Dream-Start'ta araştırma ve geliştirme, satış ve servis avantajları ile birlikte. Realeader'ın ana ürünleri su geçirmez fişler, su geçirmez konektörler ve dairesel konektörlerdir. Bağımsız araştırma ve geliştirme kabiliyetlerine, bilimsel ve sağlıklı üretim yönetim sistemine ve geniş kapsamlı test ekipmanlarına sahip olan şirket, ISO9001 kalite yönetim sisteminden geçti.

Sürekli öğrenme ve mükemmellik için çaba sarfetme ruhuna bağlı kalarak, şirket çeşitli su geçirmez sinyal konektörleri, su geçirmez güç konektörleri, su geçirmez motor fişleri, su geçirmez çok işlevli fişler, "T" tipi konektörler, "Y" tipi konektör geliştirmiştir. diğer su geçirmez ve yuvarlak konnektör tipleri. Ürünler yaygın olarak LED aydınlatma lambası, akıllı indüksiyon ürünleri, ev ürünleri, yeni enerjiler, elektrikli bisiklet motoru, dış mekan aletleri, ulaşım, tarım makineleri ve diğer sanayi ve alanlarda kullanılmaktadır.

Realeader'in yeni ürün gelişimi, Çin'in ulusal standartları "GB / T11918, GB / T11919" ve uluslararası standart "IEC60309-1, -2" anlamına geliyor. Kısmi ürünler CCC, CE, UL sertifikasyon gerekliliklerine uygundur ve birkaç ürün ulusal patent başvurusunda bulunmuştur. Çeşitli kullanımlara cevap verebilmek için yüksek sıcaklığa dayanıklı (120 ℃) ​​veya düşük sıcaklığa dayanıklı (-40 ℃), anti-UV, yangına dayanıklı ve diğer özel şartlarda üretim yapabiliriz.

Pazara yönelik olarak, şirketimiz uzun vadeli bir stratejik plan ve gelişim hedefleri oluşturmuş, sürekli olarak daha yüksek standartlarda ve daha iyi kalitede kendimizi ölçmektedir. Sürekli yenilikler ve iyileştirmeler yaparak, müşterilerle ve tedarikçilerle iyi iletişim kurmayı sürdürerek, daha güvenli, daha güvenilir ve daha istikrarlı ürünler sunmaya gayret ediyoruz customers müşterilerimizin pazardaki rekabet avantajını sürdürmeye devam etmelerini sağlıyoruz.

Biz içtenlikle yeni ve eski müşterilerin samimi işbirliği kurulu kitleleri ile çalışma, sektör düzeyinde karşılıklı yarar ve daha iyi bir gelecek yaratmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim bilgileri
Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Nancy

Tel: 86-13751092045

Faks: 86-755-2319-2713

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)